ניר רוזנבלום - מטפל פאשיקום ומאמן פילאטיס

כאב אינו מגביל תנועה - הפחד ממנו כן!!!

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • ניר רוזנבלום

  יש תנועה = אין כאב!
  תמיד אהבתי תנועה, ותמיד היא היתה חלק ממני, לא באופן מקצועי אבל איתי.

  התחלתי את דרכי בהדרכה וטיפול דרך התנועה בשנת 2007, זה היה השינוי המבורך של חיי, במסלול בהדרכת פילאטיס מזרן ומכשירים לקבוצות ופרטיים, הלכתי לכל השתלמות, סדנה וקורס העוסקים בחקר ושימוש התנועה כדי לעזור לאנשים בעלי פתולוגיות ומחלות שונות, וכך דרך השיטה ומה שמשלים אותה אני עוסק בניסיון להחזיר אנשים לשגרת חיים נעימה יותר.

  ב 2013 הכרתי את טל זיו, מפתח שיטת ”פאשיקום“. דרכו למדתי וחקרתי, ועדיין ממשיך, את הקשר של מערכת התנועה ומה ששולט בה, לכאב שאנו חווים ואיך אפשר בדרך ברורה, יעילה ומהירה לשחרר תנועה, להחזיר זרימת דם תקינה לכל חלקי הגוף ובכך לכוון את הגוף מחדש ולהוריד את הכאבים הנובעים מהפתולוגיה. 

  היום אני משלב את כל מה שצברתי בעשור האחרון כדי לנסות לעזור לאנשים... לוקח יד ביד את הלקוח שמגיע אלי במסלול המשלב את שחרור התנועה דרך הטיפול במגע ועד אימון מתאים לו. ללימוד תנועה נכונה, לשינוי תבניות ישנות ומזיקות ולהבנה של תנועה נכונה ויעילה לגוף.


  לא משנה אם הכאב הוא טרי, אקוטי או כרוני מה 20 שנה האחרונות יש מקום לשינוי...             מוזמן/ת ליצור את השינוי עכשיו.


  הטיפול בשיטת פאשיקום נותן אבחון חדשני בתנועה וטיפול ייחודי ויעיל מאין כמותו לפתרון מהיר של כאבים כרונים (ואקוטים) ומגבלות תנועה. מפריצות דיסק ועד כתף קפואה וכאבי ברכיים ועוד. הפילאטיס ממשיך את הטיפול ומלמד את הגוף תנועה נכונה וחיזוקו לאתגרי היומיום...


  להתראות, ניר


   
BizMakeBiz פותח ע"י