ניר רוזנבלום - מטפל פאשיקום ומאמן פילאטיס

כאב אינו מגביל תנועה - הפחד ממנו כן!!!

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • טיפול במגע בשיטת "פאשיקום"

  שיטת פאשיקום® הינה שיטה חדשנית ויוצאת דופן לאבחון תנועת גוף האדם ושחרורה בראי המערכת הפאשיה תוך הבנת מקומו של המערך הרגשי / התנהגותי / פסיכולוגי ה'מנהל' את תנועת האדם, כאביו ועוצמתם (דפוסי התנהגות עם כאבים). מטרת השיטה היא להחזיר לגוף האדם את יכולתו לתפקד בכמה שפחות מאמץ תנועתי אל מול כוחות הכבידה (גרביטציה) המושכים אותנו כלפי האדמה. ביסוד השיטה נמצאת ההבנה שכל הפתולוגיות בגוף האדם מתבטאות בצורה של הגבלה תנועתית המלווה בכאבים במערכת התנועה. שחרור התנועה מאפשר ריווח רב מערכתי המוריד עומסי תנועה מאזורי פתולוגיה / כאב ומאפשר למנגנון הריפוי הפנימי להיות יעיל יותר בתפקודו. ייחודה של השיטה נמצאת ביכולתה לאפשר את פוטנציאל מציאת מקורותיהן של פתולוגיות תנועתיות (בדיוק גבוה מאד) כמו גם את מקורותיהם של כאבים באזורי תנועה אחרים ואף רחוקים מהמקומות המדווחים. לדוגמא: כאבי עורף וצוואר שמקורותיהם בשוק שברגל.
   
 • טיפול קינזיוטייפינג

  הטיפול שייך לעולם עיסוי הרקמות העמוק, באמצעות הטייפינג ניתן להוריד כאב בחורה יעילה ומהירה. צורת חיתוך הטייפ, כיוון ההדבקה ויצירת מתחים שונים מאפשרת שינויים במערכת התנועה ליצירת תבניות תנועה לגוף להתנהלות יעילה ללא כאב.
   
 • אימון פילאטיס שיקומי / תחזוקתי

  אימון בשיטת פילאטיס מלמד את הגוף/מוח ליצור תבנית תנועה נכונה ממקום נכון לשמירה והגדלה של טווחי התנועה ובכך לא לחזור לתבניות ישנות המייצרות עומסים/כאבים המתבטאים במערכת התנועה
   
BizMakeBiz פותח ע"י